Fernus Connect

Ürününüzle Bağlantınızı Kesmeyin

Özellikle eğitim sektöründe hizmet gösteren müşterilerimizden gelen yoğun bir taleple karşılaştık.

Kopyalanamaz DVD veya CD hazırlayabilir misiniz?

Bu soruya uzun bir süre medya sektörünün standart cevapları ile yanıt verdik. Özel CD veya DVD kalıpları çıkartılarak toplu baskıya gönderilmesi… Çeşitli yazılımlar ile kopyalanamaz bir şekilde üretim… Bu cevaplarımızdan hiç biri gerçek anlamda işe yaramıyor ve kullanıcının ufak müdahaleleri ile büyük masraflar ile üretilen “kopyalanamaz DVD veya CD” aslında kolaylıkla kopyalanabiliyordu. Teknolojinin ilerlemesi ile karşı koyulamaz bu durumun önüne yine teknolojinin ilerlemesi ile elimize geçen avantajları kullanarak geçebileceğimizi düşündük ve müşterilerimize ürünlerini dijital ortamlarda koruyabilecekleri Fernus Connect ürünümüzü geliştirdik.

Fernus Connect’in amacı ne yaparsanız yapın kopyalanmasını engelleyemeyeceğiniz ürününüze farklı bir açıdan koruma sağlamak.

Lisansla erişim sağlayın, ürününüzü takip edin, kopya ürün kullanımlarını engelleyin.

  1. Fernus Connect ile otomatik olarak ürününüzü etkin bir şekilde lisanslı hale getirip
  2. İnternet üzerinden ürün kullanımlarınızı takip edebilir
  3. Kopya kullanımında olan lisansları otomatik olarak tespit edip ürüne erişimini yasaklayabilirsiniz

Kopyalanamaz olarak adlandırılan fakat rahatlıkla kopyalanabilen CD veya DVD üretimine binlerce lira bütçe ayırmadan Fernus Connect ile;

Fernus Connect platformu ile ürünlerinizi kopyalanmaya karşı koruyabilir, son kullanıcıların ürün kullanım bilgilerine erişebilir, ürününüzü izinsiz kullanımlara karşı kapatabilirsiniz.

Ürünleriniz sizin belirlediğiniz medya ortamları dışında çalışmaz. CD/DVD, taşınabilir medyalar veya sabit diskler… Dilediğiniz ortamda ürünlerinizi sunabilirsiniz.

Ürününüze erişimi belirli bir süre, belirlenen adet kullanım, belirlenen bir tarihe kadar kullanım kısıtlamaları veya lisanslı erişim alternatifleri ile sunabilirsiniz.

Ürünlerinizin kullanım verilerini takip edebilir ürün dağılım analizleri çıkartabilir, şaibeli lisansları iptal ederek izinsiz kullanımlara engel olabilirsiniz.

Ürününüzü belirli sayıda kullanıma izin verecek veya Ürünlerinizi belirli bir tarihte kullanımı bitecek şekilde sunabilirsiniz.

Windows, Linux ve iOS işletim sistemlerin tamamına uygun ürün hazırlayabilmekteyiz. Kurulum bile gerektirmeden yukarıda bahsedilen tüm özelliklere sahip koruma paketlerimizle ürünlerinizi güvene alabilirsiniz.