Çözümlerimiz

İhtiyaçlarınız Tek Çatı Altında

e-Öğrenme Teknolojileri

Akıllı öğrenme platformları tasarlamaktayız. Öğrenenin ihtiyacına göre dinamik şekillenen sistem altyapıları ile kişi odaklı eğitimi dijital platformlara aktarmaktayız.

z-Kitap Tasarlama ve Üretimi

z-Kitap.com alan adını ilk kaydedecek kadar vizyon ve öngörüye sahip şirketimiz yıllardır çeşitli ihtiyaçlara yönelik “Zenginleştirilmiş Kitap” yani z-Kitap geliştirmekte ve üretmektedir.

Baskıya yönelik hazırlanan kitapların dijital ortama aktarılış şeklini 15 yıllık deneyimimizle farklılaştırdık, hızlandırdık ve özelleştirdik. Bu nedenle özellikle yayınevlerinin ihtiyaçlarına göre saatler içerisinde z-Kitap hazırlayabilmekteyiz. Detaylar için buraya tıklayınız.

Online Sınav ve Eğitim Sistemleri

Online sınav, video, interaktif uygulamalar ve çeşitli içerik tiplerini internet ortamından kullanıcılara sunmak için eğitim portalları geliştirmekteyiz.

İnteraktif CD – DVD Üretimi

İnteraktif oyunlar ve öğrenme nesneleri ile yayıncılık sektörüne yönelik eğitim CD ve DVD’leri üretmekteyiz. Görsel tasarım ve tüm içerik geliştirme faaliyetlerini üstlenebilmekteyiz.

Bünyemizde bulunan ses stüdyomuz ile içerikler için gerekli seslendirme faaliyetlerini dış unsurlara gerek kalmadan hızlı bir şekilde karşılayabilmekteyiz.

Eğitim Ses CD’si üretimi

Çankaya’da bulunan medya ofisimizde profesyonel stüdyo ekipmanlarımız ile eğitime yönelik ses kayıtları yapabilmekteyiz. Firmamızın ses işleme, düzenleme ve montaj kabiliyeti yüksek teknik personeli ile -profesyonel- kayıt ve montaj imkanlarımızı bizimle çalışan firmaların hizmetine sunmaktayız.

e-Ticaret Sistemleri

1997’den günümüze internetin bir çok alanında faaliyet gösteren firmamız arama motoru dostu profesyonel e-ticaret sistemleri geliştrimektedir.

Mobil Oyun Geliştirme

Android, iPhone ve iPad uygulamaları geliştirmekteyiz. Onbinlerce kullanıcıya erişen uygulamalarımız özellikle oyunla öğrenme faaliyetlerine yönelik olarak artmaya devam etmektedir.