USB Kopya Koruma

Verilerinizi Koruyoruz

İçeriğinizin çalınmasını istemiyor musunuz? Türkiye’de kendi teknolojisi ile kopyalanamaz USB bellek ve Flash Disk uygulamaları üreten ilk firmayız. Özellikle eğitim sektörüne yaptığımız çözümler ve referanslarımız ile güvenlik ve uygulama yöntemlerimizi defalarca kanıtladığımız teknolojimiz ile ürünleriniz güvende.

Kopyalanamaz Usb Bellek

Neden Fernus?

Piyasada uygulaması nadir olan kopyalanamaz usb bellek üretimi ve ilgili teknolojisi fiyat avantajından dolayı Çin’de gerçekleşmekte. Usb bellek işi yapan firmaların tamamı promosyonel ürün satışı ve dağıtımı yapan firmalar, kopyalanamaz flash disk talebi ile gelen müşterilere ancak yine Çin üzerinden çözüm sağlamaya çalışmaktalar. Dışarıdan sizin için talep edilen bu hizmeti siz deneyemiyor, örnek talebinde dahi bulunamıyorsunuz. Sonuçta gelen ürün virüs programlarında virüs olarak algılanabiliyor yada kopyalanamaz özelliği problemli. Ürün içerisinde gereksiz dosyalar bulunmakta veya ürün başka uygulamalar kurulmasını şart koşuyor.

Biz bir araştırma geliştirme firması olarak üzerimize düşeni yaparak; bu sorunu ülke sınırları içerisinde çözüp, doğrudan ve yurt dışı emsallerinden daha nitelikli çözümler ortaya koymaktayız.

Bizimle;

Alacağınız son ürünü yani usb belleğinizin bir örneğini en başta görürsünüz, kullanırsınız ve işlevselliğini doğrulayıp onaylayarak adetli alımı gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

Usb belleklerinizi bizden temin etmeniz şart değil. Kopyalanamaz üretimi yapamayan ama size fiyat olarak avantajlı bir Usb bellek üreticisi ile anlaşabilirsiniz. Biz içeriğinizi kopyalanamaz hale getirip üreticinize teslim ediyor ve sizin avantajlarınızı destekliyoruz.